.Škola paraglidingu - Xpert.

Otevírání beskydského nebe na Javorovém a SKY DEMO. Jaro je tady a s ním i nová letová sezóna! Takže v sobotu 21.4. a v neděli 22.4. čekáme všechny natěšené piloty i jejich obětavý doprovod na letovo společnenské párty, kde je kromě létání přes den připraveno večerní promítání a taky hromada dobrého jídla a pití, ale hlavně setkání s kamarády naladěnými na stejnou notu. V případě zájmu o ubytování přímo na Javorovém nás kontaktujte obvyklým způsobem! Těšíme se na společné létání! Skoro jasno, slabý Z-SZ .

OVERVIEW

The web site paragliding-skola.cz currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have crawled two pages inside the website paragliding-skola.cz and found seven websites associating themselves with paragliding-skola.cz.

PARAGLIDING-SKOLA.CZ TRAFFIC

The web site paragliding-skola.cz has seen varying amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for paragliding-skola.cz

Traffic ranking (by month) for paragliding-skola.cz

Traffic ranking by day of the week for paragliding-skola.cz

LINKS TO PARAGLIDING-SKOLA.CZ

Javorový vrch - paragliding, tandemové lety, výlety, skvělá kuchyně, prostě to nej z Těšínských beskyd

Velikonoční tvoření na Javorovém - 19. LV 300 v provozu! Od soboty 30. je v provozu modrá sjezdovka s vlekem LV 300. Těšíme se na vaši návštěvu! Omezení provozu chaty - 25. Děkujeme za pochopení číst více . Žralovi na Javorovém - 25. Zveme vás na sobotní výšlap se Žraloky na Javorový. Dny guláše a piva - 4.

WHAT DOES PARAGLIDING-SKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of paragliding-skola.cz Mobile Screenshot of paragliding-skola.cz Tablet Screenshot of paragliding-skola.cz

PARAGLIDING-SKOLA.CZ SERVER

Our crawlers identified that a single page on paragliding-skola.cz took four hundred and eighty-four milliseconds to download. Our parsers could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider paragliding-skola.cz not secure.
81.0.217.100

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We revealed that this domain is utilizing the Apache/2.2.9 (Ubuntu) PHP/5.2.6-2ubuntu4.6 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g server.

.Škola paraglidingu - Xpert.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site paragliding-skola.cz has the following on the homepage, "Otevírání beskydského nebe na Javorovém a SKY DEMO." I noticed that the webpage also said " Jaro je tady a s ním i nová letová sezóna! Takže v sobotu 21." They also said " čekáme všechny natěšené piloty i jejich obětavý doprovod na letovo společnenské párty, kde je kromě létání přes den připraveno večerní promítání a taky hromada dobrého jídla a pití, ale hlavně setkání s kamarády naladěnými na stejnou notu. V případě zájmu o ubytování přímo na Javorovém nás kontaktujte obvyklým způsobem! Těšíme se na společné létání! Skoro jasno, slabý Z-SZ ."

SEE SIMILAR WEB SITES

Paragliding Slovenia

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan. 9th FAI World Paragliding Accuracy Championhip. Maja Navodnik Preloznik - 119. Poletite na najboljših lokacijah po svetu.

Tandemflug Gleitschirmfliegen Pilatus Luzern

Täglicher, professioneller Flugbetrieb seit 2004. Verschenken Sie ein grossartiges Erlebnis. Reservieren, träumen, fliegen. Heben Sie mit uns ab! Tandemflug. 41 76 220 22 33. Gleitschirmfliegen vom Pilatus über Luzern als Tandemflug-Passagier. Massenabfertigung überlassen wir gerne den anderen - auch unsere Spezialflüge sind schlicht einzigartig! Uuml;berflieger 15 - 30 min.

Paragliding Tales and Reviews

Do you want to know more about the exciting sport of paragliding? Here you will find answers to all the common questions, and much more. For thousands of years, man has dreamed of flying. Have you read that sort of thing a few times before? Just pausing here to let you indulge in that incredible daydream for a few more moments. Welcome to the exhilarating sport of paragliding. Known in many countries as parapente. That can be stuffed in a backpack.

PARAGLIDING TANDEM tandem paragliding

Download Flash Player to see the video. 10 důvodů proč letět s námi. Termíny létání nejsou zatím naplánovány. Omlouváme se, ale letošní sezónou jsme všechny letenky vyprodali. Děkujeme za společné zážitky a příjemné vzpomínky. Paraglidingových tandemových letů na Vysočině a Moravě - PARAGLIDING TANDEM.

ТАНДЕМНИ ПОЛЕТИ

Възникна грешка в тази притурка.